Zvaniet mums : +371 27335888 E-pasts :info@bestshoes.lv

NEPAREIZO IZMĒRU APMAINĪSIM AR KURJERU BEZMAKSAS 1-2 DIENĀS

  • 0
    Grozs ir tukšs

Apavu izpārdošana

Vecs sakāmvārds vēsta, ka skopais maksā divreiz, taču mūsdienās aktuālāks varētu būt cits teiciens – gudrais pērk ar atlaidi! Ja izdodas tikt pie labiem apaviem ar atlaidi, tad pirkums nesīs dubultprieku, jo, pirmkārt, būs prieks par skaistajiem, jaunajiem un kvalitatīvajiem apaviem, bet, otrkārt, vēl lielāks prieks būs par to, ka šos lieliskos apavus ir izdevies iegādāties par saprātīgu cenu! 

Atlaides apaviem svārstās no apmēram desmit eiro līdz pat teju piecdesmit eiro. Tas taču ir iespaidīgi, ja sieviešu garos zābakus, kas izgatavoti no ādas iespējams iegādāties par 85.00 eiro, lai gan senāk tie maksāja 132.00 eiro!

Un neuztraucieties – arī piedāvājumi apavu izpārdošanas sadaļā ir ļoti plaši, piemēram, sadaļā “sieviešu apavi” atlaides piemērotas vairāk nekā 300 apavu pāriem, te iespējams atrast gan Caprice ādas zābakus klasiskajā stilā, gan firmas KADAR ādas šņorzābakus ar biezo zoli. Arī kurpju izvēle ir gana plaša – stilīgas un košas augstpapēžu kurpes iespējams iegādāties pat neiztērējot 30.00 eiro! 

Sadaļā “vīriešu apavi” atlaides ir teju 200 apavu pāriem. Arī te atrodami gan klasiski apavu modeļi, gan zābaki un puszābaki alternatīva stila cienītājiem – ir no kā izvēlēties!

Kad apavu izpārdošana noris parastajos veikalos, tad ir viena nianse, kas jāņem vērā, proti, atlaides parasti ir vai nu sezonas apaviem vai aizejošās sezonas apaviem. Bet ko darīt, ja decembrī plānojat ceļojumu uz siltajām zemēm, un nepieciešams iegādāties sandales? Ja nav sezonas, tad veikalos nav arī piedāvājuma, kur nu vēl atlaides. Turpretī interneta veikalā BestShoes šādi ierobežojumi nepastāv – lai vai kādi ir jūsu meklētie apavi, atlaides ir spēkā visu cauru gadu visa veida apaviem! 

Un, protams, vēl viena interneta veikala priekšrocība ir miers un iespēja bez steigas pieņemt lēmumu, kamēr apavu izpārdošana veikalos asociējas ar rindām, steidzīgām pārdevējām un īstā izmēra meklēšanu pa visu veikalu. BestShoes nodrošina pasūtījumu piegādi visā Latvijas teritorijā– pasūtījumu varat saņemt izvēlētajā Omniva pakomātā vai arī vienoties, ka kurjers preci piegādā Jums personīgi rokās. Lai pārliecinātos par apavu izmēru, cenu vai kādu specifisku detaļu, ieteicams sazināties ar uzņēmuma konsultatīvo tālruni, lai pirms preču iegādes noskaidrotu visu nepieciešamo. 

Var, protams, pirkt par dārgu naudu labus apavus vai par lētu naudu nekvalitatīvus apavus, taču visgudrāk būs izpētīt atlaides apaviem, ko piedāvā BestShoes – apavu izpārdošana visu cauru gadu!