Zvaniet mums : +371 27335888 E-pasts :info@bestshoes.lv

NEPAREIZO IZMĒRU APMAINĪSIM AR KURJERU BEZMAKSAS 1-2 DIENĀS

  • 0
    Grozs ir tukšs

Katram, iespējams, ir sava sapratne par to, kāda ir ideālā apavu bode – vienam prioritāte ir ērts salons, cits teiks, ka viņu interesē lēti apavi, bet vēl kādam galvenais būs plašs apavu klāsts, tomēr arvien vairāk cilvēku apgalvos, ka pareizā izvēle ir apavu interneta veikali, un tam arī noteikti var piekrist. 

Visticamākais, katrs no jums ir piedzīvojis situāciju, kad apavu veikalā, meklējot īstos zābakus, pavadīts neiedomājami ilgs laiks, taču beigās tik un tā nekāds lēmums netiek pieņemts, vai arī vēl trakāk – aiz noguruma un apjukuma nopērkat apavus, kuri jums patiesībā nemaz nepatīk! Šī problēma nepastāv, ja izvēlaties kurpes internetā, jo te pavisam mierīgi, sev ērtā laikā un ar pārtraukumiem, varat izpētīt visu piedāvājumu, varat to pārdomāt, salīdzināt ar citiem piedāvājumiem un tikai tad pieņemt prātīgu lēmumu par kurpju iegādi. 

Apavu veikalu internetā netrūkst, taču noteikti derētu pievērst uzmanību dažām niansēm, lai apavu iegāde internetā nesagādātu vilšanos. Piemēram, izvēloties apavus internetā “Best Shoes” mājaslapā, jūs varat būt droši par vairākām lietām:

  • pirmkārt, te ir ļoti plaša izvēle, kur atrodami vadošo apavu ražotāju zīmolu vārdi, piemēram, Marco, s.Oliver, Donna Fabiani un citi. Lai plašā izvēle nekļūtu par mocībam, mājaslapā ir ļoti ērts filtra rīks, kas ļauj atlasīt apavus pēc jums svarīgiem parametriem – apavu veida, cenas, izmēra, materiāla u.tml. – izmēģini ērto sistēmu, kāda noteikti nav pieejama parastajos apavu veikalos! 
  • Otrkārt, “Best Shoes”  nodrošina ātru un ērtu piegādi vai nu uz pakomātiem, vai arī ar kurjera palīdzību. 
  • Treškārt, apavu veikali internetā bieži vien piedāvā nezin ko, bet, ja izrādās, ka prece ir bojāta vai neatbilst prasītajam, tad sistēma, lai kaut ko darītu lietas labā, ir ļoti grūta un neelastīga. Taču ar “Best Shoes” tā nav – te ir klientam ļoti draudzīga preču atgriešanas vai maiņas politika, turklāt visiem apaviem tiek nodrošināta arī garantija. Un, lai jūs nebiedē fakts, ka interneta veikalā nav iespējas apavus pielaikot, “Best Shoes” piedāvā apmainīt nepareizo izmēru vienā līdz divās dienās ar kurjera palīdzību! 
  • Ceturtkārt, apavi internetā jau tā vienmēr ir lētāki par apavu veikala sortimentu, taču “Best Shoes” iet vēl solīti tālāk un piedāvā īpašas cenas atsevišķiem apavu modeļiem visu laiku – piemēram, stilīgus ādas puszābakus iespējams iegādāties pat ar 30 eiro atlaidi!
  • Piektkārt, ja mīlat sekot modes tendencēm, tad jums jāieskatās “Best Shoes” mājaslapas sadaļā “Jaunie apavu modeļi”, jo tieši te vienmēr atradīsiet to, kas ir pats aktuālākais zābaku modē! Kurpes ar biezu zoli, masīvi šņorzābaki, eko ādas zābaki vai krosenes ar pacelto purngalu – te ir viss aktuālais!